Namenitev dela dohodnine za donacije 2018

Dohodninski zavezanci v Sloveniji lahko že nekaj let vplivamo na to, kdo bo prejel del naše dohodnine. Gre za 0,5% delež, ki ga lahko v celoti ali pa v delih po 0,1% namenimo upravičencem za namenitev dela dohodnine. Med organizacijami upravičenkami, ki delujejo v javnem interesu, je tudi naše društvo.

Postopek namenitve nas ne stane prav nič. Če ne izkažemo svojega namena, ta del dohodninskih sredstev pristane v državnem proračunu. V teh letih se vas je kar nekaj odločilo, da ste sredstva namenili našemu društvu in se vam zato lepo zahvaljujemo. Letno tako prejmemo znesek, ki ustreza približno polovici mesečnega stroška najema dvorane.

Odločitev o namenitvi velja do preklica. Tistim torej, ki so to storili v prejšnih letih in ki želijo, da tako ostane še naprej, ni potrebno storiti nič. Vse ostale, ki se za podporo odločate letos, pa vljudno naprošamo, da si vzamete trenutek ter izpolnite priložen obrazec in ga pošljete po pošti ali pa vložite na pristojnem uradu DURS-a. Obrazec je možno izpolniti tudi na spletnem portalu eDavki - http://edavki.durs.si. Rok za oddajo je 31.12.2018.

Ne pozabite, davčna številka našega društva je 51443813, ostali podatki o društvu pa so: GIMNASTIČNO DRUŠTVO VRHNIKA TRŽAŠKA CESTA 009, 1360 VRHNIKA

Hvala!

Gimnastično društvo Vrhnika                                                                                     Vrhnika, 17.12.2018

Vizitka

Gimnastično društvo Vrhnika
gd.vrhnika@gmail.com
Tržaška cesta 9
1360 Vrhnika
Slovenija
ID 51443813
TRR 03100-1001765078

mod_eprivacy

© 2021 Gimnastično Društvo Vrhnika Designed By SM & JoomShaper

Search